Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Diego konfirmon kalimin te Juve

  Share

  Diego konfirmon kalimin te Juve

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 5:20 am  Ylli i Werder Bremenit, Diego, është shumë afër kompletimit zyrtar të transferimit të shumëpritur te Juventusi, ndërsa vetë braziliani ka konfirmuar se sezonin e ardhshëm do ta vesh fanellën bardhezi.

  “Për të gjitha gjërat jam marrë vesh me Juventusin, marrëveshja është arritur”.

  “Nëse dy skuadrat (Werderi dhe Juventusi) janë marrë vesh, atëherë sezonin e ardhshëm do të luaj në Torino”.

  “Ende nuk kam nënshkruar ndonjë dokument zyrtar me Juven, mirëpo mendoj se të premten do të finalizohet gjithçka”, ka thënë Diego për “Kreiszeitung Sykè”.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:22 am