Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Zyrtare: Van Gaal do të jetë trajner i ri i Bayernit

  Share

  Zyrtare: Van Gaal do të jetë trajner i ri i Bayernit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 5:11 am  Bayern Munichu ka pohuar se i ka përfunduar negociatat me AZ Alkmar dhe Louis van Gaal së shpejti do të prezantohet si trajner i ri i ekipit bavarez.

  Ajo që në disa javët e fundit u parapa nga mediat, sot edhe zyrtarisht u pohua, Louis van Gaal do të jetë trajneri i ri i Bayern Munichut.

  57-vjeçari do të nënshkruajë marrëveshje dyvjeçare me klubin gjerman, detyra e të cilit do të startojë më 1 korrik dhe do të vazhdojë deri më 30 qershor të vitit 2011.

  “Jemi të kënaqur që arritëm të sjellim në Bayern Munich, Luis van Gal, një trajner me përvojë dhe të suksesshëm”, ka thënë kryetari i bordit të klubit, Karl-Heinz Rummenigge.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:03 am