Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Benfica dëshiron Quaresman

  Share

  Benfica dëshiron Quaresman

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 5:08 am  Lojtari i Interit, Ricardo Quaresma, i cili zhgënjeu që nga transferimi te zikaltrit dhe po ashtu edhe pas huazimit te Chelsea nuk ka arritur të impresionojë, është në radarin e Benficas.

  Sipas mediave portugeze, Benfica është duke e monitoruar situatën e 25-vjeçarit, i cili u kushtoi Nerazzurëve 18 milionë euro kur u transferua nga Porto.

  Zikaltrit nuk janë të kënaqur me lojën që ka shfaqur Quaresma dhe janë të interesuar për shitjen e tij, ndërsa skuadra portugeze është duke përgatitur një ofertë ku përveç parave përfshihet edhe mundësia e këmbimit me ndonjë lojtar.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:06 pm