Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gourcuff udhëheq nominimet për lojtarin e vitit në Francë

  Share

  Gourcuff udhëheq nominimet për lojtarin e vitit në Francë

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 14, 2009 5:06 am  Mesfushori i Milanit, Yoann Gourcuff, i cili është i huazuar te Bordeaux është udhëheqës i nominimeve të Union Nationale des Footballeurs Professionnels për lojtarin më të mirë të Ligës së Parë franceze.

  Përveç Gourcuffit për këtë çmim janë të nominuar edhe anësori i Lille, Michel Bastos, lojtari i Paris Saint-Germain, Stephane Sessegnon, dhe sulmuesi i Toulouse, Andre-Pierre Gignac.

  Të gjithë këta lojtarë janë nominuar për ndikimin që kanë pasur në suksesin e skuadrave të veta gjatë këtij sezoni, si edhe për paraqitjet personale gjatë ndeshjeve të France Ligue 1.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:31 am