Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gattuso ndjehet ‘i fituar’ nga Beckhami

  Share

  Gattuso ndjehet ‘i fituar’ nga Beckhami

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:57 am  Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, ka vetëm fjalë lavdëruese për bashkëlojtarin e tij David Beckham.

  Italiani ishte kundër huazimit të Beckhamit nga LA Galaxy në muajin janar, por është fituar nga mesfushori anglez.

  “Kam kaluar pesë muaj gjatë të cilave kam folur shumë me Beckham. E respektoj profesionalizmin dhe përkushtimin e tij ndaj fanellës. Secilën herë që e shikoj, shoh një person i cili e do punën e tij”, ka thënë Gattuso.

  “Deri pesë muaj më parë, nuk kam besuar se kështu ishin gjërat, ishte një befasi e mirë për mua dhe jam krenar që e kam njohur atë”, ka shtuar italiani.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:32 am