Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cobolli Gigli: Marrëveshja me Diegon e mbyllur

  Share

  Cobolli Gigli: Marrëveshja me Diegon e mbyllur

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:55 am  Presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli, ka deklaruar se është arritur marrëveshje me yllin brazilian të Werder Bremenit, Diego.

  “Kemi dëgjuar gjithë atë çfarë është folur në Gjermani, por Jean-Claude Blanc (menaxheri gjeneral) ka ofruar një kontratë të mirë. Ne jemi të qetë dhe tashmë kemi një marrëveshje”, ka thënë Gigli.

  “Diego ka nënshkruar me Juventusin dhe lojtari dhe të dyja klubet e përfshira po ashtu kanë arritur marrëveshje. Juve nuk duhet të deklarojë asgjë para 31 majit”, ka thënë agjenti i vetë lojtarit, Giacomo Peralito.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:03 pm