Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Deschamps kërkon Tiagon në Marseille

  Share

  Deschamps kërkon Tiagon në Marseille

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:51 am  Mesfushori i Juventusit, Tiago, është duke u përfolur për një transferim tek ekipi i ri i ish-trajnerin të biankonerëve, Didier Deschamps, Olimpique Marseille.

  Deschamps ka nënshkruar të jetë trajner i ri i Olimpique Marseille dhe do të marrë drejtimin e këtij ekipi në fund të sezonit nga trajneri aktual Erik Gereths.

  Mediat italiane shkruajnë se Deschamps planifikon të rikthehet në Juventus, për të marrë nga atje mesfushorin portugez.

  Ish-kapiteni i kombëtares së Francëz, që menaxhoi Juven në rikthimin nga Serie B në Serie A, dëshiron që Tiago të jetë nënshkrimi i pari i tij për sezonin e ardhshëm.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:33 am