Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Bruce: United nuk do ta ketë të lehtë

  Share

  Bruce: United nuk do ta ketë të lehtë

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:50 am
  Menaxheri i Wigan, Steve Bruce, thotë se ekipi i tij mund t’ia vështirësojë gjërat kampionit të fuqi, Manchester United, gjatë ndeshjes së sotme.

  Djajtë e kuq do të krijojnë gjashtë pikë diferencë në krye të tabelës së Ligës Premier, nëse mposhtin Wiganin, por Bruce beson se kjo nuk do të jetë aq lehtë.

  “Ne do ta organizojmë mire paraqitjen tonë. Luajtëm edhe sezonin e kaluar në të njëjtën kohë, kur United fitoi titullin këtu. Por ne duhet të kishim pasur një penalti, një të dukshme nga Rio Ferdinand, dhe kjo mund ta kishte bërë diferencën”, ka thënë Bruce.

  “Por ne iu shkaktuam shumë probleme gjatë gjithë ndeshjes, dhe do ta bëjmë këtë sërish”, shton trajneri i Wiganit.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:36 pm