Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Bayerni pret gabimin e liderit

  Share

  Bayerni pret gabimin e liderit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:48 am  Kampioni në fuqi i Bundesligës gjermane, Bayern Munich, e ka fituar derbin kundër Bayer Leverkusenit për të qenë konkurrenti kryesor i Wolfsburgut në garën për titull.

  Bavarezët shënuan fitore në Allianz Arena me rezultat prej 3-0, me golat e Luca Tonit (47’), Franck Riberyt (59’) dhe Lukas Podolskit (71’).

  Nga ana tjetër në garë për titull mbetet edhe Hertha Berlin, skuadër e cila ka shënuar fitore si mysafir i 1. FC Cologne me rezultat prej 2-1.

  Kështu, dy javë pa përfunduar Kampionati gjerman, Wolfsburgu dhe Bayern Munichu kanë nga 63 pikë, ndërsa Hertha gjendet në vendin e tretë me 62 pikë.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:59 pm