Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Brighi do të qëndrojë te Roma

  Share

  Brighi do të qëndrojë te Roma

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:41 am  Mesfushori i Romës, Matteo Brighi, ka kaluar një sezon të mirë me Giallorossët duke siguruar një vend në përfaqësuesen e Italisë dhe njëkohësisht duke nxitur interesimin e skuadrave të mëdha, përfshirë edhe kampionin e Serie A, Inter.

  Megjithatë, agjenti i tij Vanni Puzzolo në një intervistë për tuttomercatoweb ka deklaruar se italiani do të mbetet te skuadra kryeqytetase.

  “Kam dëgjuar në lidhje me spekulimet për transferimin e tij, mirëpo unë nuk kam pasur asnjë kontakt me ta (drejtuesit e Interit). Ai është një lojtar i mirë dhe është e zakonshme që skuadrat e mëdha interesohen për të”.

  “Mirëpo, Matteo është në një skuadër të madhe, ku luan dhe është i lumtur. Kjo ka qenë ëndrra e tij. Ai sapo e ka rinovuar kontratën dhe është shumë i kënaqur te Roma”, ka thënë Puzzolo.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:46 pm