Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Saviola do të largohet nga Reali

  Share

  Saviola do të largohet nga Reali

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:39 am  Javier Saviola do të largohet nga Real Madridi në afatin kalimtar veror pas dy sezoneve zhgënjyese me Los Blancos, njofton agjenti i tij.

  Sulmuesi argjentinas kërkohet nga disa skuadra angleze (Newcastle United, Everton, West Ham dhe Aston Villa) dhe italiane (Lazio dhe Sampdoria).

  “Javier ka një marrëveshje me Real Madridin deri në vitin 2010, mirëpo ai ka vendosur të largohet, sepse nuk i janë dhënë shumë mundësi këtë sezon”, ka thënë për “Sky Sports” agjenti i tij, Alfredo Cabrera Brizuela.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:08 pm