Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Silva (ndoshta) mungon deri në fund të sezonit

  Share

  Silva (ndoshta) mungon deri në fund të sezonit

  Mesazh nga Leonardzz. prej Wed May 13, 2009 6:38 am  Anësori i Valencias, David Silva, mund të mos paraqitet në ndeshjet e mbetura të sezonit si pasojë e lëndimit.

  Spanjolli është dashur të zëvendësohej në ndeshjen e fundjavës kundër Real Madridit, ndërsa faqja zyrtare e Los Che ka konfirmuar se mesfushori i krahut e ka lënduar këmbën e djathtë dhe pritet të mungojë në dy ose tri javët e ardhshme.

  Mungesa e Silvas do të jetë një hendikep i madh për Valencian e cila po lufton për ta ruajtur pozitën e katërt në tabelë me një pikë më tepër se Atletico Madridi, që gjendet në pozitën e pestë, dhe tri më shumë se Villarreali dhe Deportivo La Coruna, që mbajnë pozitat gjashtë dhe shtatë, respektivisht, kur kanë mbetur edhe tri javë për t’u zhvilluar (nëntë pikë).

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:38 pm