Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Serie A, 11-të më të mirët e javës së 35-të

  Share

  Serie A, 11-të më të mirët e javës së 35-të

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 12, 2009 8:03 am  Serie A, 11-të më të mirët e javës së 35-të
  Superderbi i javës së 35-të ndërmjet në Serie A, ndërmjet Milanit dhe Juventusit, përfundoi me rezultat të barabartë, prej 1-1. Edhe lideri Inter ka barazuar në udhëtim te Chievo. Genoa dhe Roma nuk kanë arritur të nxjerrë më shumë se nga një barazim si mysafirë të Atalantas, respektivisht Cagliarit, gjë që ka shkuar në favor të Fiorentinës, e cila e ka mposhtur Catanian.

  Formacioni më i mirë i javës së 35-të në Serie A (4-3-3):

  Portier: Nicolas Navarro (Napoli)

  Mbrojtës: Juan Zuniga (Siena), Walter Samuel (Inter), Alessandro Gamberini (Fiorentina), Giorgio Chiellini (Juventus)

  Mesfushorë: Luciano (Chievo), Daniele Dessena (Sampdoria), Gaetano D’Agostino (Udinese)

  Sulmues: Stevan Jovetic (Fiorentina), Vincenzo Iaquinta (Juventus), Antonio Floro Flores (Udinese)

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:41 pm