Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Qëndrimi i Ranierit tashmë nuk është i sigurt

  Share

  Qëndrimi i Ranierit tashmë nuk është i sigurt

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 12, 2009 8:01 am  Shefi ekzekutiv i Juventusit, Jean-Claude Blanc, ka njoftuar për disa ndryshime te Zonja e Vjetër duke përmendur se qëndrimi i trajnerit Claudio Ranieri edhe në sezonin e ardhshëm, tashmë nuk është i sigurt.

  “Do ta shqyrtojmë situatën duke e përcjellë trajnerin deri në fund të sezonit. Do të jetë një ekzaminim 360 shkallësh ku do të përcillen të gjithë dhe jo vetëm trajneri”.

  “Në fillim qëndrimi i tij (Ranierit) ishte i sigurt, por atëherë ne ishim në pozitën e dytë. Tash gjërat kanë ndryshuar dhe jemi në vendin e tretë. Po ashtu u eliminuam edhe nga Kupa e Italisë”, ka thënë Blanc për “La Stampa”.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:21 pm