Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Rossonerët sërish në Shqipëri

  Share

  Rossonerët sërish në Shqipëri

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 12, 2009 7:57 am  Të martën në orën 19:00 do të zhvillohet miqësorja e shumëpritur ndërmjet përfaqësueses së Shqipërisë dhe gjigantit italian, Milan, në stadiumin “Qemal Stafa” dhe zhvillimi i kësaj ndeshjeje është tashmë i sigurt pasi Rossonerët kanë arritur në Tiranë.

  Tifozë të shumtë kanë qenë të pranishëm në Rinas për të përshëndetur superyjet e pëlqyer të tyre.

  Kjo miqësore do t’i shërbejë Përfaqësueses kuqezi si parapërgatitje për ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror, ndërsa tifozët shqiptarë do ta kenë mundësinë që për të dytën herë t’i përcjellin nga afër yjet e shtatë herë kampionit të Evropës.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:41 pm