Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Huntelaar i hidhëruar me Ramos

  Share

  Huntelaar i hidhëruar me Ramos

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 12, 2009 7:51 am  Sulmuesi i ri i Real Madridit, Klaas-Jan Huntelaar, thotë se ai është i shqetësuar me mungesën e angazhimit të tij në ndeshjet e fundit.

  “Kundër Barcelonës nuk luajta pasi kisha disa mundime në shpinë, por kundër Valencias duhej të isha në fushë që nga fillimi”, thotë Huntelaar.

  “Trajneri zgjodhi të përfshijë në formacion Raul dhe Gonzalo Higuain dhe e vërteta është se unë u ndjeva i zhgënjyer”, ka thënë holandezi.

  Huntelaar erdhi në Real Madrid nga Ajaxi, në afatin kalimtar të verës, por ka dështuar të tregojë veten në këtë pjesë të dytë të sezonit, dhe është e mundshme që të mos jetë pjesë e klubit spanjoll në sezonin e ardhshëm.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:09 pm