Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Liverpool do të ofrojë 12 milionë funte për Downing

  Share

  Liverpool do të ofrojë 12 milionë funte për Downing

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 12, 2009 7:49 am  Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez do të bëjë ofertë për anësorin e Middlesbrough, Stewart Downing, në fund të këtij sezoni.

  Daily Mail shkruan se Downing është lojtari i preferuar për të zgjidhur nevojat e Benitez dhe do të jetë cak i ofertës 12 milionëshe të Liverpoolit në fund të këtij sezoni.

  Edhe anësori i Tottenhamit, Aaron Lennon, po ashtu është në plan, por Benitez e ka hedhur fokusin në mesfushorin e Middlesbroug, klub ky që rrezikohet të eliminohet nga Liga Premier.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:26 pm