Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Kish kanee njani

  Share

  Kish kanee njani

  Mesazh nga BesarT ! <2009 prej Tue May 12, 2009 5:06 am

  Kish kane njani e kishin vra ne kokedhe kishte vra por plumbi mun ne mend i kish ra dhe kish vdek vjen misafiri ta shohe i thote lele paska shputu per pak konka me ja quru syrin a aj ma ka vdek aahahahhahhaha
  wWw.Ks-Forumi.Tk We Are The Best << ViziT>>

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:48 am