Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gerrard: Po të mos kishim lëndime, do të ishte më ndryshe

  Share

  Gerrard: Po të mos kishim lëndime, do të ishte më ndryshe

  Mesazh nga Leonardzz. prej Mon May 11, 2009 8:16 am



  Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, mendon se nëse ai dhe Fernando Torres nuk do të kishin pësuar lëndime gjatë sezonit, Liverpooli do të ishte shumë më afër titullit.

  Shpresat e të kuqve për të fituar titullin tashmë duken të shuara, kur deri në fund të sezonit kanë mbetur vetëm edhe dy ndeshje.

  “Shqetësuese për ne të dy është se pjesën më të madhe të sezonit nuk ishim së bashku në fushë. Shumë e rëndësishme është që në sezonin e ardhshëm të dy të jemi të shëndoshë, që Liverpooli të ketë më shumë shanse për sukses”, thotë Gerrard.

  “Mendoj se nëse unë dhe ai (Torres) do të ishim të shëndoshë dhe në formë, do t’u shkaktonim më shumë probleme mbrojtësve kundërshtar. Mendoj se ekipi luan me vetëbesim më të madh nëse ne jemi në fushë”, ka shtuar kapiteni.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:49 pm