Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Moratti: Juventusi na ndihmoi

  Share

  Moratti: Juventusi na ndihmoi

  Mesazh nga Leonardzz. prej Mon May 11, 2009 8:15 am  Presidenti i Interit, Massimo Moratti, është i kënaqur për shkak të barazimit në mes të Milanit dhe Juventusit, pasi kjo iu mundëson nerazurëve që me fitore ndaj Sienës në vikendin e ardhshëm të festojnë skudeton.

  “Mbrëmë pasdite isha ca i nervozuar, jo për shkak të skudetos, por për shkak se dy herë udhëhoqëm dhe lejuam kundërshtarin të barazojë. Por sigurisht se disponimi tash është më i mirë pasi Juve na ndihmoi me barazimin e nxjerrë kundër Milanit”, ka thënë Moratti.

  “Tash kemi një ndeshje të rëndësishme kundër Sienës dhe duhet ta fitojmë atë përballje dhe ta fitojmë skudeton në Giuseppe Meazza”, ka shtuar italiani.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 5:07 pm