Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ferguson: Reagimi i Ronaldos ishte normal

  Share

  Ferguson: Reagimi i Ronaldos ishte normal

  Mesazh nga Leonardzz. prej Mon May 11, 2009 2:17 am  Menaxheri i Mancheter United, Sir Alex Ferguson, ka mohuar se mes tij dhe Cristiano Ronaldos ka mosmarrëveshje, pas reagimit të djeshëm të lojtarit në momentin kur u zëvendësua në derbin ndaj Cityt.

  “Është shumë mirë që ai dëshironte të luajë. Është e shkëlqyeshme. Por unë duhet të shoh në gjërat më të rëndësishme. Ai tregoi një paraqitje të shkëlqyeshme kundër Arsenalit. Tash duhet të mendoj për të mërkurën dhe të shtunën. Nuk ka kurrfarë problemi”, ka thënë Ferguson.

  Pakënaqësia e djeshme e Ronaldos ka nxitur edhe një herë spekulimet të cilat e lidhin atë me një transferim në Real Madrid, dhe sigurisht se do të shtojë shpresat e klubit spanjoll për arritjen e qëllimit.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:59 pm