Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Rijkaard mund të jetë trajneri i ardhshëm i Cityt

  Share

  Rijkaard mund të jetë trajneri i ardhshëm i Cityt

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun May 10, 2009 12:00 pm  Sipas mediave angleze, Frank Rijkaard mund të jetë pasues i Mark Hughes në stolin e menaxherit të Manchester Cityt.

  Me Hughes që nuk po arrin suksese të dukshme, pritet që ai të zëvendësohet në sezonin e ardhshëm.

  Mail on Sunday ka shkruar se pronarët e Manchester Cityt, mund ta sjellin në Angli ish-trajnerin e Barcelonës, Frank Rikjaard.

  Holandezi pauzoi një sezon dhe ka paralajmëruar se është i gatshëm t’i rikthehet punës në sezonin e ri. Rijkaard së fundit është lidhur edhe me stolin trajnerit të Milanit dhe Wolfsburgut.Sipas mediave angleze, Frank Rijkaard mund të jetë pasues i Mark Hughes në stolin e menaxherit të Manchester Cityt.

   Ora është Sun Apr 22, 2018 9:53 pm