Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


Forum
   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

33Wed Jul 29, 2009 12:02 pm
Leonardzz. Zyrtare: Bassong kalon në Tottenham | Sport
Asnjë mesazh i ri

Rregullat & Lajmrimet

Ketu Mund Te Njoftoheni Me Rregullat e Forumit Dhe Gjithashut Me Lajmrimet Nga Stafi i Forumit

822Fri Nov 27, 2009 1:59 am
theohxer Si te Postojm
Asnjë mesazh i ri

Vërejtjet & Sygjerimet

Per Qdo Ankes,Verejte,Sygjerim,Kompliment Ose Qfardo Qe Te Jet Qe Ju Pengon Ne Forum Ateher Drejtohuni Ketu

27Mon Apr 22, 2013 3:17 pm
shaban cakolli Forumi me pelqen
Asnjë mesazh i ri

Sherbime Falas [Oferta]

Ketu Mund Te Postoni Oferta Te Ndryshme Falas Nga Stafi i Forumit

2542Wed Feb 03, 2010 3:29 pm
nici2 Ofert Ofert Domain Falas .com .net .org Per 1 vjet
Asnjë mesazh i ri

Sherbimet

Ketu Mund Te Njoftoheni Me Sherbimet Qe ju Ofron Forumi

11Fri May 15, 2009 11:35 am
KosovaPower SHerbimet Te Cilat i Ofroj Une  Jan:
Asnjë mesazh i ri

Prezantohuni

Ketu Mund Te Prezantohuni Si Psh : (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin...)

34130Mon Apr 22, 2013 2:46 pm
shaban cakolli Mire se ju gjejë
Asnjë mesazh i ri

Kerkesat, Pyetjet & Pergjigje

Ketu Mund Te Kerkoni Ndihme Nga Antaret Tjere Te Forumit Ose Vetem Te Beni Pyetje Per Forum

927Wed Jul 11, 2012 5:36 am
shqiprimh kam nevoj per ndihm
Asnjë mesazh i ri

Bisede e Lire

Ketu Mund Te Postoni Tema Te Ndryshme Shoqerore Te Cillat Nuk Mund Ti Postoni Ne Forumat Tjere :P

1799Mon Apr 22, 2013 3:00 pm
shaban cakolli Ky/Kjo Nalt !!!!
Asnjë mesazh i ri

Reklamo Faqen Tuaj Ktu !

Ketu Mund Te Prezantoni Faqen Tuaj Anetarve Tjer Te Forumit

2343Mon Apr 22, 2013 3:03 pm
shaban cakolli ditari .al
Asnjë mesazh i ri

SMS Falas

Ne këtë forum mund te sherbeheni me sms të ndryshem të cilet i ofron staffi i forumit falas për ju, duke derguar në Kosovë, Europ, dhe Botë

627Sun Mar 07, 2010 12:24 am
diart Dergo SMS free me nr. tuajin (me program)
Asnjë mesazh i ri

Humor & Gjëegjëza

Mund të tregoni diqka që ju bën juve dhe të gjithve për të qeshur si vica, gjëegjeza, dhe shumë qka tjeter vetem që të jemi me disponim të mirë.

344377Mon Apr 22, 2013 3:13 pm
shaban cakolli Gërhitja          .
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Këtu mund të postoni votime për te gjitha lamitë duke filluar nga muzika, teknologjia, auto, e shum qka tjeter.

26Sat Apr 03, 2010 12:58 am
qipi-kaka Cristiano Ronaldo Apo Pato
Asnjë mesazh i ri

Programs

Këtu mund te postoni Programe te Ndryshme.

235235Sun Jun 20, 2010 9:28 am
gagaga_10 Email Bomber v.4 MSN
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Forumi dedikuar të gjithë Fillestarëve, Të cilët kan nevojë për mësimin e kompjuterit. Ne mendojmë për ju dhe kemi sjellur për ju kategorinë e tutorialeve ku mund të Shiqoni Mësoni dhe Shkarkoni tutoriale. Po ashtu do të njiheni me Tutoriale të reja dhe rëndësishme për ju.

119129Wed Oct 30, 2013 11:27 am
rororo2 Qysh me bo dDos prej root
Asnjë mesazh i ri

Chat Programe

Ketu Mund Te Postoni Programe Qe Sherbejn Per Komunikimin dmth Chat Programe

2330Sat Apr 03, 2010 12:57 am
qipi-kaka dizajno nick name per msn
Asnjë mesazh i ri

Hacking

Ketu Postoni Gjithqka Qe Ka Lidhje Me Hacking

85125Thu Jan 20, 2011 9:26 am
h4ck3rs 1 Program Per Hack :(
Asnjë mesazh i ri

Web Development

Në këtë forum mund të postoni video dhe tekst mësime për HTML , XHTML , CSS , PHP , MySQL , SQL , JavaScript , DHTML , CGI&Perl , ASP , ASP.NET dhe gjithëka tjetër që ka të bëj me Web Developement ( Web Zhvillim) .

1010Mon May 04, 2009 6:25 am
Ar1.HacK Tituje Te Ndryshem Per Nga Madhesia
Asnjë mesazh i ri

Security

Ketu Mund te Postoni Programe Security dmth Qe mbrojn nga Viruset,Spyware,Nga Hackerat e Ndryshum etj etj....

99Sun May 17, 2009 2:11 am
GheennT G DATA Internet Security 2009
Asnjë mesazh i ri

vBuletin Mesime

ktuh mund te shihni mesimet te vBuletin

1515Sun Jun 21, 2009 8:12 pm
KosovaPower vBulletin 3.8.1
Asnjë mesazh i ri

255Mon Aug 31, 2009 2:22 am
KosovaPower www.ks-forumi.tk
Asnjë mesazh i ri

Filma Te Huaj

Ketu Mund Te Postoni Filma Te Huaj Nga Me Te Ndryshmit

205206Tue Jun 23, 2009 9:52 am
KosovaPower Indecent Proposal (1993) dvdrip
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqip

Ketu Mund Te Postoni Filma Shqip Nga Me Te Ndryshmit

1717Fri May 15, 2009 4:45 am
Leonardzz. Një milion euro
Asnjë mesazh i ri

Muzika Shqip

Ketu Postoni Muzika Te Ndryshme Nga Kengetaret Shqiptar

9090Mon Apr 22, 2013 3:08 pm
shaban cakolli -MOJ TI CIKE-ZEF BEKA
Asnjë mesazh i ri

Muzika Te Huaja

Ketu Postoni Muzika Te Ndryshme Nga Kengetaret e Huaj dmth Jo Shqiptar

4848Thu Jul 16, 2009 3:30 pm
KosovaPower Michael Jackson - A Life In Pop
Asnjë mesazh i ri

103103Sat Jul 18, 2009 3:09 am
KosovaPower Microsoft dhe Yahoo në prag të marrëveshjes?
Asnjë mesazh i ri

Games

Ketu Mund Te Postoni Lojra Te Ndryshme , Gjithashtu Ketu Mund Te Postoni Cheats Te Ndryshme

254261Wed May 12, 2010 7:58 am
arbnor_76 Luaj MILIONERIN shqip
Asnjë mesazh i ri

Lajmett Nga Sporti

Këtu Mund Te Postosh Te Rejat Nga Sporti.

514514Sat Jul 18, 2009 3:08 am
KosovaPower Adebayor kërkon dy milionë funte për lojalitet ndaj Arsenalit
Asnjë mesazh i ri

Design

Ketu Mund Tee Shifni dizajnet e punuara nga antaret e khz per khz...gjithashtu mund edhe te beni kerkesa per Dizajne

1581Wed Jul 15, 2009 4:06 pm
KosovaPower neW desing
Asnjë mesazh i ri

Windows

Këtu mund të gjeni dhe të Postoni gjithçka në lidhje me sistemin operativ Windows

3334Sat May 16, 2009 1:39 pm
GheennT Windows XP [75 MB ]
Asnjë mesazh i ri

Linux | UniX

Ketu disktohet gjithka rrethë Platformës së Linux/Unix Sistemeve Opertivë. Postime në lidhje me Probleme të Distrubucioneve të ndryshme dhe Linux/Unix Programeve postoni këtu.

1010Sun May 17, 2009 1:56 am
GheennT ..........Unix 8.04.......
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Shporta

Ketu Mund Ti Gjeni Temat e Vjetra , Dmth Ato Tema qe Nuk Eshte Diskutuar Moti Per Too

13Sat May 09, 2009 4:27 pm
Leonardzz. WwW.EduKimi-Ks.Ace.St

Statistikat

   
Kush është në linjë
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Legjenda : [ Administrator ][ Designer ][ Mega Moderator ][ Super Moderator ][ PrinnceSs ][ V.I.P ][ Moderator ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Statistikat
Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2759 artikuj

Forumi ka 360 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri rororo2

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 16 më Sun Dec 06, 2009 6:11 am  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Ora është Fri Mar 23, 2018 10:40 am