Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


Humor & Gjëegjëza

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Gërhitja . 3Caveman438Shiko mesazhin e fundit prej Mon Apr 22, 2013 3:13 pm
nga shaban cakolli
Asnjë mesazh i ri   buka bajat 0dannchee213Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:13 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Belbani Dhe Qeli 0GheennT173Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 4:45 pm
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Nxensi Dhe Puntori 0GheennT204Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 4:44 pm
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Shkencetari 0GheennT179Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 4:44 pm
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Polici dhe xhaja 0GheennT206Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 4:43 pm
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Bardhoshat 0GheennT170Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 4:42 pm
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Mullingjia 0GheennT190Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 4:42 pm
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Telefoni dhe vesht 0GheennT185Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 4:41 pm
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Puthja . 0Caveman193Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:06 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Moti i lig . 0Caveman180Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:05 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Automjeti . 0Caveman203Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:05 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Vizatimi . 0Caveman200Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:04 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Zgjimi . 0Caveman188Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:03 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Viçi . 0Caveman172Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:03 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Gomari . 0Caveman192Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:02 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Fëmija . 0Caveman190Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 2:01 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Porosia ,,,,,,,,, 0dannchee168Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 1:27 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Dieta ....... 0dannchee173Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 1:26 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Pushka ilire 0dannchee161Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 1:25 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Dëshira.... 0dannchee151Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 1:24 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Kush pe ja nis i pari? 0dannchee209Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 1:22 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Motra budallic 0dannchee174Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 1:21 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Sevdija me djalin 0dannchee193Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 16, 2009 1:20 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Xhepi ..... 0dannchee185Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:39 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   pederi....... 0dannchee188Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:38 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Paret e njejta 0dannchee169Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:38 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   puntori i nendeteses 0dannchee174Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:38 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Kontratat.... 0dannchee201Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:37 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Amerikani e shkau 0dannchee167Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:37 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Kasino.... 0dannchee160Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:36 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Polici dhe Autobusi 0dannchee171Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:36 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Bjondinat... 0dannchee179Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:35 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Fëmijët e përbashkt 0dannchee156Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:35 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Nazmija e Avnija ne New York 0dannchee166Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:34 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Hotel Tirana 0dannchee164Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:33 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Shkrimtart 0dannchee318Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:33 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Parate e birres 0dannchee161Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:32 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Gabimi i mesueses 0dannchee140Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:30 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Nxenesi ne klase 0dannchee185Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:29 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Bretkocat... 0dannchee224Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:27 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Dhurata e ditlindjes 0Caveman434Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:14 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Burri R.Redford 0Caveman178Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:14 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Konflikti . 0Caveman173Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:14 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Ankesa . 0Caveman167Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:13 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Katër her . 0Caveman180Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:13 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Edhe sa? . 0Caveman203Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:13 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   „Lora“ . 0Caveman166Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:12 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Tradhtija II . 0Caveman180Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:11 pm
nga Caveman
Asnjë mesazh i ri   Definicioni . 0Caveman189Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 12:11 pm
nga Caveman
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Sat Jul 22, 2017 2:55 am