Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


TeknoloGji..AutoMan..InformatiK..

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   Microsoft dhe Yahoo në prag të marrëveshjes? 0KosovaPower285Shiko mesazhin e fundit prej Sat Jul 18, 2009 3:09 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   KiA Cee’d me fytyrë të re, por motor të njëjtë 0KosovaPower146Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jul 17, 2009 11:54 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Facebook arrin shifrën e 250 milionë anëtarëve 0KosovaPower135Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jul 17, 2009 11:53 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   VW Golf VI ABT GTI Sportsline VS4-R 0KosovaPower137Shiko mesazhin e fundit prej Fri Jul 17, 2009 1:12 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Celular misterioz nga LG 0KosovaPower158Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:41 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Rritet shitja e netbookëve 0KosovaPower158Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:40 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Microsoft Office 2010 pa pagesë dhe online 0KosovaPower137Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:40 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Shkarkohen një miliardë e gjysmë aplikacione për iPhone 0KosovaPower146Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:39 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Sony paraqet video Walkmanin e e ri 0KosovaPower133Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:38 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Fillim i shkëlqyeshëm për makinën e kërkimit Bing 0KosovaPower148Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:38 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Facebook bëhet me konkurrent 0KosovaPower134Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:37 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Edhe LG bëhet me dyqanin e vet online 0KosovaPower139Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:36 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Vjen netbooku i parë i bazuar në Android 0KosovaPower127Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:35 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Fotoaparat tredimensional nga Fujifilm 0KosovaPower147Shiko mesazhin e fundit prej Thu Jul 16, 2009 6:32 am
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Peugeot 3008 e 308 SW automjete afariste të vitit 0dannchee147Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 7:07 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Motorola ROKR ZN50 – multimedia në xhep 0dannchee144Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 7:06 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Tastierë me taste OLED 0dannchee144Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 7:04 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Celular i Nokias i rezistueshëm ndaj ujit e pluhurit 0dannchee156Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:47 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Rrjedhin fotografitë e para të Jaguar XJ 0dannchee138Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:43 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Mbështetje për Chrome OS 0dannchee143Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:39 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Apple para Nokias? 0dannchee146Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:38 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Gmail del nga versioni eksperimental 0dannchee139Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:37 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Dy motorë të ri të fuqishëm me naftë për 407 Coupe 0dannchee135Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:35 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Celular dhe orë dore në një 0dannchee145Shiko mesazhin e fundit prej Mon Jul 13, 2009 5:33 am
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   4 GB në syze dielli 0KosovaPower212Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jul 12, 2009 7:30 pm
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Tastierë me taste OLED 0KosovaPower159Shiko mesazhin e fundit prej Sun Jul 12, 2009 7:29 pm
nga KosovaPower
Asnjë mesazh i ri   Hakerët shqiptarë u hakmerren atyre serbë 0besi123192Shiko mesazhin e fundit prej Tue May 19, 2009 6:10 am
nga besi123
Asnjë mesazh i ri   Fujitsu venus, procesori më i shpejtë në botë 0GheennT163Shiko mesazhin e fundit prej Sun May 17, 2009 2:49 am
nga GheennT
Asnjë mesazh i ri   Vjen Lenovo IdeaPad S10-2 0dannchee144Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 2:05 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Netbooku i parë i bazuar në Android 0dannchee181Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 2:03 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Olympus Stylus Tough-8000 0dannchee156Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 2:01 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   X-Walkman, konkurrenca e iPod Touch 0dannchee152Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 2:00 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Opel shfaq Astran e re 0dannchee156Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:58 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Netbooku Dynabook i ri nga Toshiba, i përsosur 0dannchee151Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:56 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Kompania koreane Sky lanson celularin Hommage 0dannchee167Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:55 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Gmail importon kontaktet dhe e-mailat nga Hotmail, Yahoo... 0dannchee152Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:55 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   HP në telashe me bateri 0dannchee174Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:54 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Hakerët sulmojnë rrjetin Facebook 0dannchee177Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 15, 2009 1:53 pm
nga dannchee
Asnjë mesazh i ri   Chavez prezantoi telefon celular për 14 dollarë 0drilchoo.hack149Shiko mesazhin e fundit prej Mon May 11, 2009 3:35 am
nga drilchoo.hack
Asnjë mesazh i ri   Ovi Store – 20.000 aplikacione për fillim 0Leonardzz.165Shiko mesazhin e fundit prej Sun May 10, 2009 7:09 am
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   OpenOffice.org 3.1 0Leonardzz.152Shiko mesazhin e fundit prej Sat May 09, 2009 2:49 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Miu më i vogël kompjuterik në botë 0Leonardzz.186Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 08, 2009 4:15 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Land Rover Discovery 4 0Leonardzz.157Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 08, 2009 4:13 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Porsche punon në Panamera kabriolet? 0Leonardzz.155Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 08, 2009 4:13 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Nokia biznesi me bateri që qëndron gjatë 0Leonardzz.224Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 08, 2009 4:11 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Prodhuesit e shfletuesve të internetit ankohen në Windowsin e ri 0Leonardzz.144Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 08, 2009 4:06 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Audi i thotë “Nein” projektit për modelin R8 me naftë 0Leonardzz.174Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 08, 2009 4:05 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Gmail sërish në telashe 0Leonardzz.166Shiko mesazhin e fundit prej Fri May 08, 2009 4:05 pm
nga Leonardzz.
Asnjë mesazh i ri   Hakeri suedez sulmon NASA-n 0drilchoo.hack180Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 07, 2009 5:33 am
nga drilchoo.hack
Asnjë mesazh i ri   Miu më i vogël kompjuterik në botë 0drilchoo.hack188Shiko mesazhin e fundit prej Thu May 07, 2009 5:32 am
nga drilchoo.hack
Moderatorët
Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Sat Mar 24, 2018 7:33 pm